• Podsumowanie Projektu

• Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia w Malinowie: Malwina Pietrowicz, Lena Prusik, Aleks Nowak wraz z panią Sylwią Prokopowicz uczestniczyli w ogólnopolskiej konferencji podsumowującej projekt Demokracja w Branżówkach. Jesteśmy jedną z 6 szkół biorących udział w projekcie Fundacji Civis Polonus.

• Demokracja w Branżówkach

• Nasi uczniowie uczestniczyli w kolejnym spotkaniu projektu "Demokracja w branżówkach" Było kreatywnie, sympatycznie, ale przede wszystkim twórczo. Efekty działań młodzieży już widać w szkole, przede wszystkim w ich zaangażowaniu we wprowadzanie prouczniowskich rozwiązań dla ogólnoszkolnego dobra.

Zdjęcia uczniów Branżowej Szkoły w Malinowie znalazły się na plakacie promującym ogólnopolską konferencję " Uczymy demokracji w branżówkach