• Sukcesy

• Osiągnięcia

• 24.04.2024

Pierwsze miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu kulinarnego Chefs en Or – Polska Edycja 2024

Tytuł Złotego Szefa Kuchni (Chefs en or) zdobyła Maria Lech z Zespołu Szkół w Malinowie.Trenerem naszej zawodniczki był Mateusz Brzozowski, nauczyciel praktycznej nauki zawodu w naszej szkole, absolwent Malinowa z 2021 r. obecnie związany z doskonałą Restauracja Projekt Archimagirus.

• 21.03.2024

I Miejsce w XXVI Wojewódzkim Konkursie o tytuł Mistrz Szkolnej Patelni

Po raz pierwszy w historii tego konkursu pierwsze miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kulinarnym dwa lata z rzędu zajmuje Zespół Szkół w Malinowie. Gratulacje!👏👏👏 W nagrodę w przyszłym roku zmagania najlepszych młodych kucharzy ponownie odbędą się u nas 😉

• 11.09.2023

Trzecie miejsce uczniów Zespołu Szkół w Malinowie w finale ogólnopolskiego konkursu kulinarnego rozgrywanego 11.09.2023 r. podczas V edycji Grzybobrania dla Gastronomii w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie na Kaszubach.

Udział w konkursie brali uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Mikołaj Chimkowski, Daniel Manrique Cejmer, Wojciech Jakubowski. Naszym zawodnikom towarzyszyła liczna grupa uczniów Malinowa, którzy oprócz kibicowania uczestniczyli w warsztatach i pokazach kulinarnych.

Gratulacje dla Mikołaja, Daniela i Wojtka oraz dla pani Iwony Szulc, która przygotowywała uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie.

• 22.03.2023

I miejsce w XXV Wojewódzkim Konkursie o tytuł Mistrza Szkolnej Patelni

Karolina Strzelewska i Roksana Tańska uczennice Zespołu Szkół w Malinowie wygrały jubileuszowy XXV WOJEWÓDZKI KONKURS O TYTUŁ MISTRZA SZKOLNEJ PATELNI

Więcej informacji i zdjęć

• 16.03.2023

Bitwa na drobiowe smaki 2

Przed nami " Mistrz szkolnej patelni" a za nami "Bitwa na drobiowe smaki 2" Więcej informacji i zdjęć - ogólnopolski konkurs kulinarny. Wiktoria Kaczmarczyk i Laura Białobrzeska z klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Malinowie, wywalczyły awans do finałowej szóstki, podczas eliminacji regionalnych w Lipnie👏 Zadaniem finałowym było przygotowanie dania na bazie komosy ryżowej, boczku wędzonego, piersi i uda z kurczaka, słodkiego ziemniaka, imbiru oraz sera koziego. Przygotowania do tegorocznej oraz ubiegłorocznej edycji konkursu koordynowała pani Iwona Szulc. Gratulacje i podziękowania za wielkie zaangażowanie w przygotowanie naszych zawodniczek. Jeżeli chcecie poczuć atmosferę wielkiego finału 1 edycji "Bitwy na drobiowe smaki" z udziałem naszych uczniów: Mateusza Brzozowskiego i Dominika Sieńskiego zobaczcie film https://www.youtube.com/watch?v=Usqd_zKWcqM&t=547s

• 14.03.2023

Zawodowiec Roku 2022 - pani Joanna Górzyńska, Zespół Szkół w Malinowie.

14 marca w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym nauczycielom kształcenia zawodowego w Polsce prestiżowego tytułu Zawodowca Roku 2022. Celem konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, Narodową Agencję Programu Erasmus+, Europejski Korpus Solidarności oraz KGHM Polska Miedź SA, było wyłonienie i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych nauczycieli w poszczególnych branżach. Do konkursu zgłoszono 537 nauczycieli. 46 nauczycieli Kapituła Konkursu uhonorowała tytułem Zawodowca Roku, 72 przyznano wyróżnienia. W gronie nagrodzonych znalazło się tylko 4 przedstawicieli województwa warmińsko-mazurskiego. Pani Joanna Górzyńska, nauczycielka przedmiotów zawodowych w Malinowie reprezentowała przemysł szklarski. Jury doceniło działalność dydaktyczną w szkole, współpracę z Centralną i Okręgową Komisją Egzaminacyjną, współpracę z przedstawicielami branży szklarskiej - hutami szkła, instytutami naukowymi i organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców. Podkreślić należy zaangażowanie pani Joanny Górzyńskiej w tworzenie na terenie naszej szkoły jedynego w kraju Branżowego Centrum Umiejętności Przemysłu Szklarskiego. Serdecznie gratulujemy tytułu.

Więcej informacji i zdjęć

• 01.03.2023

IV miejsce w Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych.

Amelia Warmińska i Karolina Strzelewska wywalczyły IV miejsce w Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych. Finał najważniejszego i najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu dla młodych cukierników odbył się 1 marca 2023 r. w Warszawie podczas targów Expo Sweet. Każdy zespół miał do przygotowania 8 deserów restauracyjnych oraz 2 torty nawiązujące do tematu mistrzostw "Mikołaj Kopernik - wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię" Jury oceniało prace biorąc pod uwagę 4 kryteria: degustację deseru, degustację tortu, prezentację tortu i organizację pracy. Możemy zdradzić słodki sekret: wg. kryterium degustacja deseru zostaliśmy sklasyfikowani na pierwszym miejscu a biorąc pod uwagę kryterium prezentacja tortu na 3 miejscu. Rewelacyjny debiut naszej szkoły w zawodach cukierniczych tej rangi to zasługa pani Magdaleny Trzuskowskiej, która przygotowywała Amelię i Karolinę do startu.

• 22.12.2022

Mistrzyni Polski - Amelia Borowa, uczennica klasy I Technikum Organizacji Turystyki w Malinowie

Podczas rozgrywanych 17.12.2022 r. Halowych Mistrzostw Polski we Współczesnych Walkach Rycerskich tytuł Mistrzyni Polski zdobyła Amelia Borowa, uczennica klasy I Technikum Organizacji Turystyki w Malinowie. Gratulacje

• 29.09.2022

Pierwsze miejsce Marii Tran, uczennicy Zespołu Szkół w Malinowie

Jury tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Twórczości Własnej " Złote Piórko" przyznało w kategorii szkoły średnie pierwsze miejsce Marii Tran, uczennicy Zespołu Szkół w Malinowie za zestaw wierszy „ NIC NIE TRWA WIECZNIE ”/ „NATURA JEST NIEZMIENNA ”

Gala laureatów odbyła się 26.09.2022 r. w Domu Pracy Twórców w Płośnicy. Podziwiamy i gratulujemy sukcesu !